Pirtelė

Pirties nuoma prie ežero

Ne veltui sakoma, kad pirtis yra tikrų tikriausias, o svarbiausia – visiškai natūralus sveikatos šaltinis. Ir tai – tiesa, kadangi nuolatiniai apsilankymai pirtyje ne tik mažina širdies bei kraujagyslių ligų tikimybę, bet ir padeda išvengti sąnarių skausmų, dailina bei stangrina kūno linijas, skaistina odą, stiprina imunitetą, gerina nuotaiką, suteikia daugiau energijos, o pasirinkus tinkamus eterinius aliejus, intensyviai kovojama su stresu, nemiga, kvėpavimo takų ligomis. Kaip matyti, pirties galia yra ypač didelė, tačiau svarbiausia, kad visą šią naudą galite gauti  be jokių cheminių medžiagų – viskas natūralu, dovanota gamtos.


Tačiau tam, kad galėtumėte pasimėgauti visais šiais privalumais ir išpešti pačią didžiausią naudą iš apsilankymų, reikia ne tik turėti pirtį – ji turi būtų kokybiškai įrengta bei profesionaliai paruošta seansui. Būtent todėl, apsilankyti progą pirtyje turi ne kiekvienas, tačiau jos tikrai neteks laukti tuo atveju, jei apsilankysite pas mus – žavinga rastų pirtelė Jūsų paslaugoms.


Be pirtelės rasite ir virtuvėlę užkandžiams  pasiruošti, erdvią terasą maloniam laiko praleidimui bei jaukių kambarį, kuriame gali nakvoti 8 žmonės.

Didesnės kompanijos gali apsistoti su patogia nakvyne svečių namelyje.

Kad apsilankymai pirtelėje būtų pilnaverčiai, būtinai išsimaudykite ežere. Maudynėms tinkamiausias metas  – nuo ankstyvo pavasario iki vėlyvo rudens.


Apsilankymas pirtyje bei maudynės ežere – tai energijos ir geros nuotaikos užtaisas visai savaitei.