Pramogos

Sodyboje Vila RA – idealios pramogos prie ežero

Visai nesvarbu, kiek laiko truks Jūsų viešnagė, nuobodžiauti tikrai neteks, nes Jūsų laukia daugybė pramogų.


Esate vienas iš tų, kuris neįsivaizduoja tobulo laisvalaikio be galimybės pažvejoti? Tikrai turėsite tokią galimybę, kadangi pas mus sudarytos puikios sąlygos žvejoti: pažvejoti galėsite tiek ežere, ant kurio kranto yra įsikūrusi sodyba, tiek užžuvintame tvenkinyje. Na, o jei žvejyba bus sėkminga, sugautas laimikis taps išskirtine vakariene – galėsite pademonstruoti savo kulinarinius sugebėjimus ir  išsivirti gardžios žuvienės.


Vandens sportas – tai dar viena pramogų sritis, kurią siūlome sodybos lankytojams: laukia ne tik pasiplaukiojimai vandens dviračiu, valtimis, bet ir jų didenybės – burlentės. Tiems, kurie dar niekada neišbandė šios vandens transporto priemonės, suteiksime galimybę išklausyti instruktažą.


Kai karštą vasaros dieną panorėsite atsigaivinti, pūkštelėkite į vėsų, nuo saulės žėrintį lauko  baseiną – malonios vėsos porcija garantuota, o gaiva lydės visą likusią dieną. O kai ateis vakaras ir  romantika užlies širdį – sėskite su savo antrąja puse į valtelę ir plaukite pasitikti saulėlydžio vidury ežero. Mėnesienos apšviestas ežeras traukia ir vilioja…


Nei dienos negalintys be sportinių žaidimų, viloje RA turės galimybę žaisti pliažo tinklinį, krepšinį, futbolą, frisbį, badmintoną. Įtraukite į šią pramogą ir savo šeimos narius, draugus.


Tačiau tai dar ne visi aktyvūs pasirinkimai – pasivažinėjimas dviračiu yra vienas iš jų. Tačiau pastarasis yra kur kas naudingesnis tuo atveju, jei keliaujama po naujas, dar neatrastas vietas. Būtent taip ir galėsite leisti laiką – vienu meru nušaudami net du zuikius: ne tik turėsite progą paminti dviračio pedalus,  bet ir iš arti apžiūrėti miestelio apylinkes.


Nepamiršome ir SPA mylėtojų – specialiai jiems sodyboje įrengėme dvi pirtis ir masažinę vonią, kurios garantuoja ne tik kūno, bet ir sielos atgaivą.


Partneriai-kaimynai “www.extremedelight.lt” siūlo daug įvairių ekstremalių vandens pramogų.


Pramogos kiekvienam pagal norą ir  pagal sezoną – vasarą ar žiemą. Jei norite pamatyti, ką siūlome žiemos sezonu, spauskite čia.