Renginiams

Sodyba renginiams su nakvyne

100 kv. m salė su erdvia terasa yra puikiai pritaikyta įvairių sričių mokymams, seminarams, vasaros ir žiemos įmonės renginiams, stovykloms, paskaitos, kursams. Didžioji dalis šių renginių negali tęstis vos vieną dieną – dažniausiai trunka bent kelias dienas ar savaites, todėl jų dalyviams pasiūlysime kokybiškas apgyvendinimo paslaugas – vienu metu talpiname iki 50 žmonių.  Svečiai apgyvendiname jaukiuose kambariuose, kuriuose ras viską, ko reikia patogiai kasdienybei.


Sodybos teritorija puikiai pritaikyta renginiams

Tačiau įvairiausių seminarų ar mokymų metu, ne visas laikas yra skiriamas naujos informacijos pažinimui ir įsisavinimui: ne paslaptis, jog mokymosi procesas yra pats produktyviausias tuomet, kai randama laiko ir maloniam bei naudingam poilsiui. Sodybos teritorija, puikiai pritaikyta dideliems kolektyvams.Na, o jo mūsų sodybos svečiams tikrai netrūks – kiekvienas ras sau patinkančią pramogą: pradedant pasiplaukiojimu valtele ir užbaigiant futbolu, pradedant pasivažinėjimu dviračiais po vaizdingas apylinkes ir užbaigiant pirties teikiamais malonumais.


Mityba – viena svarbiausių sričių žmogaus gyvenime: tik žinodami, kaip tinkamai maitintis, galėsime išlikti jaunais, sveikais ir visada būti geros nuotaikos. Vis dėlto, ne kiekvienas žino, kaip tai padaryti. Tačiau galimybę tai sužinoti tikrai turės mūsų sodybos lankytojai, kadangi būtent jiems pasiūlysime teorinius bei praktinius subalansuotos mitybos užsiėmimus. Tai – puiki proga papildyti savo žinių bagažą vertinga informacija.


Jūsų laisvalaikį taip pat praturins  ir turininga ekskursija į ekologinį avių bei ožkų ūkį, kuriame ne tik turėsite galimybę pažinti sūrių gamybos meno subtilybes, bet ir patys paragauti šių puikų gurmaniškų užkandžių.