Salė ir terasa

Konferencijų salė renginiams, užsiėmimams ir mokymams

Didžiąją dalį jogos bei meditacinių stovyklų metu vykdomų veiklų galima atlikti lauke – mankštos, treniruotės, kvėpavimo pratimai ir daugelis kitų užsiėmimų yra ypač efektyvūs tuomet, kai jie atliekami gryname ore. Tačiau ne visada esame lepinami puikiu oru, bet prastos sąlygos dar tikrai nereiškia, kad turėtume atsisakyti galimybę tobulinti save ar malonias poilsio valandėles palikti ateičiai. Tam, kad galėtumėte užsiimti naudinga ir reikalinga veikla, net ir tuo atveju, kai už lango  pila lietus ar stūgauja vėjai, pakviesime visus į erdvią salę, kurioje bus patogu ne tik mankštintis, bet ir piešti, diskutuoti,  stebėti, pažinti, atrasti…


Salėje įrengtas židinys,  tad žvarbiomis dienomis tikrai turėsime  progą sušilti ne tik nuo mankštos, bet ir nuo sklindančios liepsnos. Degantis židinys sukuria jaukią atmosferą ir būtent tuomet pokalbiai būna patys nuoširdžiausi ir atviriausi…


Taip pat yra įrengtas ekranas, smart TV, muzikinis centras, Wi – Fi. Visa ši infrastruktūra garantuoja ne tik nuotaikingą arba raminančią muziką mankštų metu, bet ir užtikrina turiningas paskaitas bei diskusijas – vaizdinė informacija jas ypač praturtina.


Tai, kur vyks užsiėmimai, sprendžiame atsižvelgdami į dalyvių skaičius: ne paslaptis, kad patogiausia ir geriausia dirbti nedidelėse patalpose, todėl esant mažam dalyviui skaičiui, pasirenkame 40 kv. m. salę, esančiame antrame aukšte.


Darbas produktyviausias yra tada, kuomet nepamirštama ir pertraukėlių. Jų metu pakviesime į vaizdingą terasą, paragauti sveikuoliškų, Jūsų organizmui naudingų užkandžių  bei pasimėgauti kvapnia arbata, iš žolelių, surinktų apylinkės laukuose.


Pasižvalgykite po erdvią sodybos teritoriją jau dabar ir įvertinkite, kaip galėtumėte suorganizuoti savo įmonės renginį.