Jogos, meditacinės stovyklos

Erdvi sodyba stovykloms

Suprantame, kad mūsų klientų poreikiai įvairūs – atsiranda būtinybės surengti ne tik trankų bei smagų kelių dienų pokylį ar mėgautis tingiomis atostogomis kartu su visa šeima: šiuolaikinis, nuolat ir visur skubantis, daug streso patiriantis žmogus, ieško  vietos, kurioje galėtų nurimti, atrasti save, pabūti su savimi, surasti atsakymus į svarbius klausimus…


Nežinote, kur surasti tokią vietą? Mūsų sodyba yra puikus pasirinkimas, norint pabėgti nuo triukšmingos kasdienybės, nebaigtų darbų, kasdienių iššūkių, siekianti susilieti su gamta, nuraminti protą, praskaidrinti mintis. Tačiau pas mus rasite ne tik idealiai šiam tikslui tinkančią aplinką, bet ir specialias jogos, meditacines stovyklas. Nepraleiskite puikios progos sudalyvauti jose, pasisemti neįkainojamų žinių iš specialistų, įminti sveikatos, grožio, būties paslaptis.


Labai mylime savo nuolatinius stovyklautojus ir laukiame naujų draugų, nes patys esame sveikos gyvensenos propaguotojai. Vila RA teritorija idealiai pritaikyta didesnėms žmonių grupėms, kai vyksta įvairūs skirtingi užsiėmimai, kuriems reikalinga erdvė meditacijoms, mankštai, jogai, pramogoms ar mokymams.


Skirkite laiko sau – tai yra pati didžiausia ir svarbiausia investicija, kuri tikrai atsipirks su kaupu: tinkamai pailsėję, jausitės žvalesni, sveikesni, būsite geresnės nuotaikos, greičiau įveiksite kasdienes užduotis.

Sodyba stovykloms Vila RA – tinkamiausia vieta dvasiniam poilsiui ir asmenybės tobulėjimui.