Teritorija

Sodybos nuoma įmonės renginiams su erdvia teritorija pramogoms

Geriausias poilsis yra ne tik tuomet, kai galite išsimiegoti iki soties,  nubusti nuo gardžios kavos aromato,  paragauti puikių patiekalų, sužinoti daug naudingos informacijos, bet ir tuomet, kai randate laiko atsisukti į gamtą bei aktyviai praleisti laiką. Visa tai Jums ir pasiūlys vila RA.


Vila RA teritorijoje laisvai galėsite pramogauti. Tam, kad jūsų laisvalaikis su šeima ar įmonės renginys būtų iš tiesų įspūdingas, pasiūlysime daugybę aktyvaus laisvalaikio praleidimo būdų – futbolo, krepšinio, tinklinio varžybas, sportines estafetes, komandos formavimo žaidimus, orientacines rungtynes. Šie žaidimai ne tik suteikia galimybę pamiklinti kojų raumenis, bet ir kitokioje aplinkoje pažinti savo šeimos narius, draugus ar kolegas.


Nuo senų senovės tvirtinama, kad sportas – sveikata ir niekas nedrįsta tuo abejoti. Tačiau  dažnas pamiršta, kad sportas – tai  ne tik intensyvios treniruotės, sportas yra aktyvūs laisvalaikio žaidimai, kurie suteikia galimybę lavinti ne tik fizines, bet ir protines galimybes. Maža to, dalyvaudami  treniruotėse, vykstančiose sporto klubuose, esate priversti leisti laiką uždaroje patalpoje, kartu su žmonėmis, kuriuos menkai pažįstate, tuo tarpu komandiniai žaidimai suteikia galimybę ne tik lavėti fiziškai bei protiškai, bet ir mėgautis grynu oru, puikia gamta bei šalia esančiais draugais, kolegomis.


Tie, kurie ramų pasivaikščiojimą mėgsta labiau nei intensyvius sportinius – komandinius žaidimus, tai pat turės progą tai padaryti: didesnėje nei 2 ha  sodybos teritorijoje gausu vietos ne vieną valandą truksiančiam pasivaikščiojimui.


Vandens pramogos ypač ramina, tik gaila, kad retas iš mūsų turi laiko bei sąlygų šiam malonumui. Atvykus į mūsų sodybą, tikrai neteks tik svajoti apie vandens pramogas – turėsite puikią progą jas išbandyti. Pasiplaukiojimas vandens dviračiais bei valtelėmis, tai pramoga, kuri tikrai leis atitrūkti nuo kasdienybės…


Na, o tie, kurie nepabijos sušlapti, turės dar didesnį malonumą: maudynes ežere, prieš tai pasikaitinę garinėje kaimiškoje pirtelėje ant ežero kranto…

Vila RA – vieta, kurioje galite ir mokytis, ir švęsti ir atsipalaiduoti…

Laisvalaikis turi būti kokybiškas, malonus, įdomus ir naudingas. Būtent tai ir galime Jums pasiūlyti.


Sodyba priima svečius vasaros ir žiemos metu.