Šeimininkai

Sodybos šeimininkai Rita ir Arūnas – nuoširdūs, gyvenimui atviri, svetingi ir draugiški žmonės, norintys ne tik patys būti laimingais, bet ir siekiantys suteikti kuo daugiau džiaugsmo ir kitiems. Būtent taip ir kilo mintis įrengti vilą – ramybės oazę nuostabaus grožio gamtos apsuptyje, kuri taptų idealia erdve gražiausių gyvenimo švenčių šventimui ar jaukiu prieglobsčiu, panorėjusiems kokybiško poilsio.


Kiekvienas vilos komponentas atsirado ne atsitiktinai: ne vienerius metus kruopščiai planuotas įrengimas, ypatingas dėmesys skirtas medžiagų bei baldų, kuriuos šiandien galite išvysti sodyboje, parinkimui, skoningai suderinti įvairiausi dekoro elementai: pradedant įspūdingomis interjero bei eksterjero detalėmis ir užbaigiant meniškomis dekoratyvinių augalų kompozicijomis. Visa tai tam, kad sodybos svečiai turėtų progą leisti laiką nepakartojamo grožio aplinkoje.


Kad gražiausios Jūsų gyvenimo akimirkos būtų tobulos, vila RA šeimininkai pasitelkė ir profesionalų komandą – puikiai savo darbą išmanantį, kruopščiai, atsakingai bei sąžiningai dirbantį personalą.


Kiekvienas Jūsų apsilankymas prasideda ne nuo tos akimirkos, kuomet peržengiate sodybos vartus, o nuo nuoširdaus pokalbio, kurio metu aptarsime, ko reikia, kad Jūsų viešnagė būtų pati maloniausia: suderinsime ne tik atvykimo bei išvykimo laikus, bet ir šventinį meniu bei dekoracijas, pasiūlysime bei rezervuosime Jūsų apsilankymui labiausiai tinkančias pramogas.


Mėgautis nuostabiausiu laiku paprasta, kai tuo rūpinasi svetingi šeimininkai bei profesionalus aptarnaujantis personalas.