Sodyba vestuvėms, renginiams, šventėms

Kaip Jūs įsivaizduojate savo asmeninę šventę, artimiausių žmonių apsuptyje, o galbūt gausų pokylį? Ko gero, Jūsų vizija taps erdvi, jauki salė su pasakiško grožio vaizdu į ežerą, puošnūs stalai su skaniu maistu ir įmantriais desertais, minkštos lovos, smagūs muzikantai, nuotaikingi vakaro žaidimai, o svarbiausia – jokių rūpesčių? Džiaugiamės galėdami visa tai Jums pasiūlyti! Viskas, ką tereikia Jums padaryti – tai informuoti, kada norėsite surengti šventę, atsivežti gerą nuotaiką ir malonius svečius. Sodyba vestuvėms ir renginiams Vila RA – Jūsų paslaugoms.


Nesvarbu, ką norite švęsti: vestuves, krikštynas, savo ar įmonės jubiliejų – profesionali mūsų komanda padės Jums surengti nepakartojamą šventę sodyboje Vila RA.  Ruošdamiesi kiekvienai progai, nepriekaištingai atliekame savo darbą, kurio rezultatas: kruopščiai išvalyti kambariai bei sodybos teritorija, šventiškai papuošta pobūvių salė, gardžiomis vaišėmis nukrautas stalas.


Vila RA – ideali sodyba jaukioms ir puošnioms vestuvėms.

Vila RA – geriausia vieta šventei. Pamirškite visus rūpesčius – spindėkite puikia nuotaika ir mėgaukitės kiekviena savo šventės akimirka. Mes, šios sodybos šeimininkai Rita ir Arūnas (RA), laukiame Jūsų ir esame pasiruošę išpildyti Jūsų norus.

Vienu metu priimti galime iki 55 svečių.

Spustelkite ir apžiūrėkite pokylio salę iš arčiau!