Pavėsinė

Erdvi pavėsinė šventėms

Esant nuostabiam orui, neverta užsidaryti kambariuose – nepraleiskite puikios progos pabūti lauke: buvimas gryname ore ne tik ramina protą, bet ir skaidrina mintis, gerina nuotaiką, padeda greičiau atsipalaiduoti. Be to, pavėsinė yra puikiai įrengta, todėl net nepastebėsite, kaip prabėgo pusdienis ar visa diena. Pavėsinė erdvi – joje susėsti gali net 45 žmonės, o didelis stogas garantuoja, kad būsite apsaugoti nuo lietaus lašų bei kaitrių saulės spindulių.


Joje esantis baras neįsivaizduojamas be svarbiausio savo komponento – didelės bačkos gardaus, šalto senovinio alaus. Šias puikias vaišes papildys įvairūs mūsų ruošti užkandžiai, o rankų darbo statiniai suteiks galimybę patiems išsikepti gardžių kepsnių, šašlykų, šonkauliukų, dešrelių, vištienos kumpelių. Esant puikioms oro sąlygoms šiam tikslui pasitarnaus lauke esanti šašlykinė, o net ir pats gausiausias vasaros lietus nesutrukdys smagiam piknikui – orui subjurus, sultingų mėsos ar vištienos patiekalų pasiruošite pavėsinės viduje esančiame židinyje. Sakoma, kad valgyti lauke nepalyginamai skaniau, todėl nepraleiskite progos papietauti nekasdienėje aplinkoje.


Na, o ji – tikrai išskirtinė, kadangi mėgausitės ne tik puiku, pačių paruoštu maistu, bet ir nuostabia gamta: tolumoje plytinčio ežero vaizdais, tvenkinių apsuptimi, dešimtis ar net šimtus metų menančiais senoviniais dekoro elementais, kuriuos surinkome iš vietinio kaimelio gyventojų.


Tačiau tai dar ne viskas – aukuro liepsna leis pasisemti šilumos, pajusti  harmoniją, o šėlstančios ugnies šokis veikia raminančiai.


Šilumos ir harmonijos pasisemsite prie aukuro ugnies.