Aukuras

Pramogos jaunavedžiams, aukuras vestuvėms

Norintys išskirtinių potyrių, turėtų atkreipti dėmesį į sodybos centre esantį senovinį aukurą. Daug metų skaičiuojantis, laikui nepavaldus akmeninis aukuras, kuriam nebaisūs nei šalčiai, nei sniegas, nei kaitrūs saulės spinduliai, jau seniai tapo vienu ryškiausių šios sodybos akcentų. Apeigoms skirtas aukuras turi ypatingą reikšmę bei tampa asmeninių švenčių, renginių, stovyklų dalyvių traukos centru. Kiekvienas, apsilankęs mūsų sodyboje, nepraleidžia progos įsiamžinti prie šio išskirtinio statinio. Tai, jog šis aukuras yra įrengtas tarp vandens telkinių, suteikia dar daugiau paslapties. Galimybė sutemus stebėti aukuro ugnies šokį, sukuria jaukią bei romantišką atmosferą, leidžia pasisemti šilumos bei ramina protą.


Aukso dulkių ceremonija

Tačiau tai dar ne viskas, ką gali suteikti šis unikalus statinys: švenčių metu jo ugnyje sudeginame gintaro dulkes, išsakome visatai savo norus bei sustipriname ryšį su mūsų gimtąja žeme. Šis ypatingas ritualas sustiprina tikėjimą, suteikia ramybės, pozityvumo, leidžia apmąstyti  ir suprasti, ar viską gyvenime elgiamės teisingai… Kaip matyti, mūsų sodyboje susilieja visos svarbiausios stichijos: žemė, oras, vanduo ir ugnis. Pajuskite kiekvienos iš jų jėgą.


Apeigos prie aukuro paprastai yra atliekamos jau sutemus – būtent tuomet išgaunamas didžiausias šio proceso efektas. Kad vėlai vakare nereikėtų vykti į namus, pasilikite nakvynės mūsų visada švariuose ir tvarkinguose kambariuose.


Po nuostabios Jūsų šventės, galite gerai išsimiegoti visada švariuose ir tvarkinguose kambariuose.