Salė

Salė vestuvėms, gimtadieniams


Gražiausiomis Jūsų asmeninėms ar įmonės šventėms yra skirta net 100 kv. m. šiuolaikiškai įrengta, klasikinio stiliaus pobūvių salė, kurioje prie šventinio stalo susės ir smagiai patrepsėti galės 55 svečiai.


Tam, kad šventės metu kiekvienas svečias galėtų jausitės komfortabiliai, labai svarbu užtikrinti tinkamą salės mikroklimatą. Būtent todėl, atsižvelgiant į metų laiką bei individualius svečių poreikius, pobūvių salė yra šildoma ar kondicionuojama – tai užtikrins tinkamiausią temperatūrą visos šventės  metu.


Rasite kokybiškus, klasikinio stiliaus baldus, ant kurių bus ypač  patogu leisti šventines valandas. Tačiau apsiriboti vien tik sėdėjimu prie proginio stalo neteks – salė yra erdvi, tad užteks vietos žaisti nuotaikingus žaidimus bei pamiklinti kojas sukantis mėgstamiausio šokio ritmu. Salėje rasite visą reikalingą infrastruktūrą muzikinei aparatūrai bei šventiniam apšvietimui pajungti.


Šventinius užkandžius bei pagrindinius patiekalus patiekiame aukštos kokybės klasikinio stiliaus induose, o šventinis šampanas putos tviskančio krištolo taurėse. Koks pobūvis be saldžių, gomurį kutenančių saldėsių? Esant poreikiui, paruošime atskirą saldų stalą. Su kiekvienu užsakovu aptarsime, kokius stalo bei salės dekoro elementus, norėtų išvysti savo šventės metu.


Tačiau tai dar ne viskas – pokylių salė yra sujungta su dengta terasa, todėl galėsite mėgautis nuostabiu svajingo ežero vaizdu.

Nepraleiskite puikios galimybės šventės metu pakvėpuoti grynu oru: pasivaikščiokite po mūsų kruopščiai sutvarkytą sodybos teritoriją, apžiūrėkite menines kompozicijas, o sutemus – sukurkite romantišką atmosferą: uždekite vandens ar dangaus žibintus….


Kviečiame apžiūrėti sodybos teritorijos, kurioje vyksta Vilos lankytojų šventės!