Teritorija

Vieta vestuvėms su įspūdinga teritorija

Sodybą juosia didžiulė teritorija, kuri tampa idealiai atostogų oaze ištroškusiems ramybės, žalumos, tyro oro, galimybės išgirsti unikalius gamtos garsus bei pasidžiaugti žmogaus rankomis sukurtu grožiu. Tai – vieta, kurioje žmogaus įgyvendinti šiuolaikiški sprendimai susilieja su natūraliais ir nepakartojamais gamtos vaizdais.


Visai nesvarbu, kokiu tikslu atvykstate į mūsų sodybą – atšvęsti šeimos ar įmonės šventės, pailsėti, o galbūt sudalyvauti stovykloje: sodybos teritorija ir joje esantys komponentai yra idealiai pritaikyti šiems tikslams. Švenčių metu raskite laiko pakilti nuo šventinio stalo ir pasidžiaugti gamtos dovanojamais vaizdais, o harmoningai su juo susiliejančios mūsų kurtos meninės kompozicijos pagyvins Jūsų fotosesiją. Individualaus poilsio gerbėjai bei stovyklų lankytojai ras daug jaukių vietų, kuriose įdomiai ir kokybiškai galės praleisti laisvalaikį.


Išskirtinis mūsų sodybos teritorijos akcentas yra skulptūros, išdėstytos visame plote. Unikalios, rankų darbų, dekoratyvios skulptūros, kurių kiekviena turi savitą istoriją. Norite nuotaikingų viešnagės nuotraukų? Meniškos skulptūros taps puikiais Jūsų nuotraukų rekvizitais.


Nuostabiausioms asmeninių švenčių nuotraukoms sukurti, reikalingi išskirtiniai rekvizitai. Jais taps natūraliu gamtos grožiu alsuojanti ežero pakrantė, romantišką atmosferą sukurs medinis lieptas, o paslaptingumo suteiks daugiametę istoriją turintis unikalus aukuras.


Neišsigąskite, jei besižavint sodybos aplinka, užklups lietus – jauki pavėsinė taps puikiu prieglobsčiu. Lietui pasibaigus, nepatingėkite tęsti pasivaikščiojimo – po lietaus, galima užuosti ne tik žalumos gaivą, bet ir ypatingą kvapą, kurį skleidžia sodybos teritorijoje esančių dekoratyvinių augalų žiedai.


Pasislėpti nuo saulės ar lietaus užsuksite į pavėsinę!