Jūsų nuomonė mums labai svarbi!

 1. Agnė ir Justas

  Pats didžiausias AČIŪ Ritai ir Arūnui už mūsų gražiausią ir linksmiausią gyvenimo šventę!!! Idealiausia vieta savo šventei. Vaizdai įspūdingi.
  Mes tikrai dar gryšime pas Jus!!! Esame patys laimingiausi jog pasirinkome šią vietą.

 2. Kristina Janukaitienė

  Rita ir Arūnai,

  Dėkui Jums už šiltą ir jaukų priėmimą, nuostabų maistą ir prasmingai praleistą laiką !

 3. Laura ir Edvardas Černauskai

  Dar kartą norim padėkoti nerealiems šeimininkams Ritai ir Arūnui už tai, kad mūsų šventę padarėte tikra ŠVENTE ne tik mums , bet ir mūsų draugams bei tėvams. Ačiū už puikią nuotaiką, už profesionalumą, viskas buvo tiesiog tobula. Sėkmės Jums ir iki sekančių susitikimų ;))

 4. Gintė ir Karolis

  Žodžiais tiesiog neįmanoma perteikti jausmų, kurios jaučiame Ritai ir Arūnui.. Liksime dėkingi Jums visą savo gyvenimą! Jūsų pastangos, nuoširdus rūpestis, visakiariopa pagalba pavertė mūsų vestuvių šventę tiesiog tobula! Jausmas, kai sodybos šeimininkai rūpinasi švente taip, tarytum tai būtų jų pačių vaikų šventė yra nepamatuojamas. Rita ir Arūnai, Jus spinduliuojate meile ir atsidavimu tam, ką darote, esate nuostabi šeimos-bendradarbių komanda, puikus pavyzdys kiekvienam. Jūsų sodyboje viskas tiesiog švyti: kiekvienas augalas išpuosėlėtas, kiekviena kertėlė išvalyta, sukurtos erdvės kiekvieno svečio poreikiams: ramybei, meditacijai gamtoje, atostogoms su šeima, draugų kolegų šventėms, aktyvioms įvairiausioms veikloms ar tobuloms vestuvėms! Iki šiol mūsų vestuvių šventės svečiai atsiliepia apie sodybą kaip rojaus žemėje kampelį. Ačiū už tai, kad esate, ačiū, kad spinduliuojate tuo, kas esate, ačiū už nepakartojamas emocijas ir iki greito!