Jūsų nuomonė mums labai svarbi!

 1. Arvydas,Birute,Pranas,Milda

  Mielieji!

  Tos trys dienos Jusu funkcinio maisto seminare prabego kaip visas menuo-ilgai lauktas ir ispildes visus musu norus ir troskimus..Moletai su savo nepaperkamu groziu,Jusu vidinis spinduliavimas ir dvasine darna – ar gali buti kas nors nuostabiau?!!
  Esam laimingi ir praturteje budami kartu su Jumis…Tad dekojam ir lauksim kitu susitikimu…

  Bukit sveiki ir laimingi,ir toliau spinduliuokit ta dziaugsma aplinkiniams…

  Siauliai,2011-06-29

 2. Vigmantas ir Evelina

  Rita,esame eilini karta suzaveti jusu nuosirdumu ir svetingumu!Smagu,kad Lietuvoje nei viena kaimo turizmo sodyba negali jums prilygti slapciausiu jusu ginklu FANTASTINIO skonio Gurmanisku,Naminiu maistu kuri ruosiate Pati ponia Rita!!!!! su geriausiais linkejimais nuo BIG GANG MC LIETUVA ir RUSIJA

 3. Milda,Pranas,Birute,Arvydas

  Mielieji,

  Prabego dar vienas mielas ir labai malonus laikas – vasaros atostogu laikas…

  Buvimas pas Jus ir kartu su Jumis-Svente visiems (manome…) Mums – taip pat….

  Kadangi buvome jau ne pirmakart,tai galetume dziugaut ir daug daug emociju islieti…Dekojame nuosirdziai Jums… Idomu tai, kad is Floridos atvykes musu anukas ivardijo sias atostogas kaip pacias geriausias..:) Ponios Ritos picos, arbata; irklavimas laiveliu, tinklinis, futbolas….,- uzimtumas 100% Nuostabu Gyventi!

  Bukite sveiki ir laimingi!! Manome, dar ne karta susitiksime…..
  Pagarbiai, Milda, Pranas, Birute, Arvydas

 4. „Klovainių skala"

  Visiems rekomenduojam. Seimininkai puikus, vieta puiki, o apie sioje viloje gaminama maista gali buti kuriamos legendos.

 5. Vilma ir Audrius

  Nerealiai puikiai praleidome laika :)
  cia viskas grazu ir miela…ir gamta…ir vila….ir maistas, ypač kibinai :)
  bet svarbiausia tai sklindantis geris nuo šeimininkų, kuris persiduoda svečiams.
  Sveikiname Jus Rita ir Arūnai su artėjančiomis Šv.Kalėdomis ir Naujaisiais metais !
  Norime palinkėti Jums sėkmės užsibrėžtuose siekiuose ir svajonėse :)!

 6. Jogos studija Bidža

  Jau ne pirmus metus šioje sodyboje rengiame jogos stovyklas ir galime pasakyti tik tiek- sodyba tokia puiki, kad geresnės vietos net ieškoti nesinori. Kiekvieną kartą sugrįžę jaučiamės kaip namie, kiekvieną kartą važiuodami žinom, kad tikrai rasim tvarkingus ir švarius kambarius, nepaprastai gražią aplinką ir aišku, Jus mieli šeiminkai :) Mylim, bučiuojam ir iki pasimatymo dar tikrai ne kartą.

 7. Gintaras ir Jurgita

  Sventeme cia savo vestuves… tiesiog puiki vieta… Likome labia patenkinti absoliuciai viskuo. Gamta pasakiska, labia rami vieta, didele teritorija. Aciu vilos seimininkei uz pagalba, uz patarimus uz silta priemima… Jei reiktu rinktis dar karta net neabejociau ir pasirinkciau sita sodyba dar karta.. Linkiu sekmes jums!!!

 8. Anastasija ir Justinas

  Mielieji Rita ir Arūnai, Norėtume dar kartelį padėkoti už pačia gražiausią ir įsimintiniausią dieną Mūsų gyvenime. Be Jūsų nuostabios sodybos, Jūsų pagalbos, svetingumo bei idėjų viso to nebūtų. Kai pirmą kartą atvažiavome pas Jus, supratome, kad geresnės vietos mūsų šventei nėra ir nebus. AČIŪ už nuotaiką, svajonių išpildymą (valtis), patarimus tiesiog už viską. Tikimės, kad dar nekartą sugrįšime pas Jus. Visokeriopos Jums sėkmės darbuose ir veikloje kurią vykdote. Jūs NUOSTABŪS !!!! AČIŪ! Anastasija ir Justinas Jasiūnai