Jūsų nuomonė mums labai svarbi!

 1. Rasa Savi

  Nuoširdžiai dėkoju už svetingumą ir be galo skanų sveiką maistą;) Išvažiavau galvodama, kad dar būtinai grįšiu;)

 2. Anonimas

  Ačiū šeimininkams Ritai ir Arūnui už nuostabią popietę Jūsų viloje. Jūs spinduliuojate gerumu. Tokių gražių vietų ir tokių svetingų šeimininkų turbūt niekur kitur nerasime. Ponia Rita, jūsų gaminamas maistas tiesiog nerealus, fantastiškai skanus. Jums nėra lygių.

 3. Agnė ir Mantas

  Be galo didelis dėkui už nuostabią šventę, puikią aplinką bei atmosferą. Sodybos šeiminikams dar didesnis ačiū už rūpestį, pagalbą ir idėjas, kad mūsų šventė būtų dar gražesnė. Progai pasitaikius tikrai sugrįšime į Vila Ra.

 4. Sonata ir Virgis

  Padėka

 5. Sonata ir Virgis

  Didelis dėkui, už nuostabią giminių susitikimo šventę. Jūsų sodybos atmosfera ir nuostabi aplinka mums visiems paliko didelį įspūdį. Dar kartą nuoširdus dėkui nuo mūsų visų.

 6. Ieva ir Kęstutis

  Nepaprastai dėkojame už Jūsų svetingumą, nuoširdumą, kūrybiškumą, auksines rankas ir visą pagalbą prisidedant prie mūsų šventės. O jaukus laužas ir prasmingi žodžiai pranoko bet kokius mūsų lūkesčius. Ačiū Jums labai!

 7. Kristina

  Puiki sodyba, skanus, kokybiškas, subalansuotas maistas. Svetingi šeimininkai, graži aplinka.
  Buvo gera pailsėti.

 8. Nelda

  Puikus Mokytojas Vadimas, geroji Tatjana, nuostabūs žmonės, jogos ir gyvenimo pamokos, maudynės gongo garse, lietuviška vasara su viską nuplaunančiu lietumi, žaibais ir vėl nušvitusia saule, Galuono ežeras, karšta pirtis, ypatingai skanus maistas – štai toks nepamirštamas jogos stovyklos savaitgalis Inturkėje viloje Ra pas puikius šeimininkus Ritą ir Arūną. Kiek nedaug ir kiek daug Žmogui reikia :) 2016 birželio 17-19 d.