Jūsų nuomonė mums labai svarbi!

 1. Agnė ir Justas

  Pats didžiausias AČIŪ Ritai ir Arūnui už mūsų gražiausią ir linksmiausią gyvenimo šventę!!! Idealiausia vieta savo šventei. Vaizdai įspūdingi.
  Mes tikrai dar gryšime pas Jus!!! Esame patys laimingiausi jog pasirinkome šią vietą.

 2. Kristina Janukaitienė

  Rita ir Arūnai,

  Dėkui Jums už šiltą ir jaukų priėmimą, nuostabų maistą ir prasmingai praleistą laiką !

 3. Laura ir Edvardas Černauskai

  Dar kartą norim padėkoti nerealiems šeimininkams Ritai ir Arūnui už tai, kad mūsų šventę padarėte tikra ŠVENTE ne tik mums , bet ir mūsų draugams bei tėvams. Ačiū už puikią nuotaiką, už profesionalumą, viskas buvo tiesiog tobula. Sėkmės Jums ir iki sekančių susitikimų ;))

 4. Gintė ir Karolis

  Žodžiais tiesiog neįmanoma perteikti jausmų, kurios jaučiame Ritai ir Arūnui.. Liksime dėkingi Jums visą savo gyvenimą! Jūsų pastangos, nuoširdus rūpestis, visakiariopa pagalba pavertė mūsų vestuvių šventę tiesiog tobula! Jausmas, kai sodybos šeimininkai rūpinasi švente taip, tarytum tai būtų jų pačių vaikų šventė yra nepamatuojamas. Rita ir Arūnai, Jus spinduliuojate meile ir atsidavimu tam, ką darote, esate nuostabi šeimos-bendradarbių komanda, puikus pavyzdys kiekvienam. Jūsų sodyboje viskas tiesiog švyti: kiekvienas augalas išpuosėlėtas, kiekviena kertėlė išvalyta, sukurtos erdvės kiekvieno svečio poreikiams: ramybei, meditacijai gamtoje, atostogoms su šeima, draugų kolegų šventėms, aktyvioms įvairiausioms veikloms ar tobuloms vestuvėms! Iki šiol mūsų vestuvių šventės svečiai atsiliepia apie sodybą kaip rojaus žemėje kampelį. Ačiū už tai, kad esate, ačiū, kad spinduliuojate tuo, kas esate, ačiū už nepakartojamas emocijas ir iki greito!

 5. Agnė

  Viso kolektyvo vardu norėčiau padėkoti už puikią praleistą laiką Viloje Ra. Didelėje teritorijoje visi rado ką nuveikti: virė kovos tinklinio aikštelėje, ant pievutės žaidėme lauko žaidimus, erdvioje pavėsinėje ir terasoje sutilpo visi norintys pažaisti stalo žaidimus. Visur labai jauku, švaru, gražu. Aplinka išpuoselėta ir pritaikyta maloniam poilsiui. Per keletą dienų visi atsipūtėme nuo darbų ir grįžome puikiai pailsėję. Dėkojame už šiltą priėmimą ir linkime sėkmės darbuose!

 6. Oksana ir Giedrius

  Labai dėkojame nuostabiems šios vila ra šeimininkams,už gerą poilsį,nuostabią gamtą,už viską ką mums suteikė viešnagės metu,nuoširdus ačiū.

 7. Monika ir Mindaugas

  Didelis ir nuoširdus ačiū už tobula mūsų šventę! ❤ Aplinka neįprasta, o vilos šeimininkai tie žmonės su kurias tik ir norisi bendrauti! Rita ir Arūnai – jūs nuostabus, labai tikiuosi pas jus dar ne karta apsilankyti 🤗

 8. Monika ir Mindaugas

  Didelis ir nuoširdus ačiū už tobula mūsų šventę! ❤
  Aplinka neįprasta, o vilos šeimininkai tie žmonės su kuriais tik ir norisi bendrauti!
  Rita ir Arūnai – jūs nuostabus! Tikiuosi dar ne karta pas jus apsilankyti!🙂🤗