Apie Vila RA

Kiekvieno iš mūsų gyvenime galima suskaičiuoti dešimtis svarbių progų – pradedant vestuvėmis ir užbaigiant krikštynomis, pradedant gimtadieniais ir užbaigiant įmonės jubiliejumi. Savaime suprantama, norisi, kad šios progos taptų išskirtinėmis ir dovanotų pačias gražiausias emocijas. Taip ir nutiks, jei gražiausias  bei svarbiausias savo gyvenimo akimirkas nuspręsite praleisti mūsų viloje.


Tačiau tai dar ne viskas – juk gražiausios gyvenimo akimirkos susideda ne tik iš asmeninių švenčių bei renginių: poilsis –  tai dar viena, ne ką mažiau svarbi sritis, kuriai turime skirti ypatingą dėmesį. Laikas, kurį skirsite kokybiškam, turiningam ir maloniam poilsiui, taps viena geriausių Jūsų investicijų – juk tik tinkamai pailsėję, gerai jausitės, būsite žvalūs ir energingi, puikios nuotaikos, turėsite jėgų atlikti ne tik kasdienes užduotis, bet ir įgyvendinti pačias netikėčiausias idėjas.


Nežinote, kur kokybiškai praleisti laisvalaikį bei puikiai pailsėti? Užsukite į mūsų vilą – turėsite daug pasirinkimų, kaip praleisti laisvą laiką, galėsite mėgautis tyru oru bei nuostabiais gamtos vaizdas, rinktis turiningas pramogas. Pailsėti atvykite ne vieni: kartu su visa šeima ar gerų draugų kompanija – kai būsite apsupti ne tik puikios gamtos, kokybiškų pramogų bei malonaus mūsų darbuotojų dėmesio, bet ir savo brangiausių žmonių draugijos, viloje praleistas laikas taps neįkainojamu.


Sodyba puikiai pritaikyta ir stovyklų organizavimui:  rasite visą teminiams užsiėmimams reikalingą infrastruktūrą, o laisvu metu galėsite rinktis vieną iš daugelio įdomaus ir naudingo laisvalaikio praleidimo būdų.


Esame įsikūrę vos 70 km nuo Vilniaus, 110 km nuo Kauno, senojo Inturkės miestelio pašonėje, ant vaizdingo Gėluoto ežero kranto.


Vila RA – puiki vieta Jūsų Šventėms, Renginiams, Stovykloms bei Poilsiui.


Jūsų patogumui veikiame tiek vasarą, tiek žiemą – visai nesvarbu, kuriuo metų laiku norite atšvęsti asmeninę šventę, įmonės renginį, surengti stovyklą ar maloniai pailsėti kartu su šeima – visada esate laukiami.

Sodyba šventėms, renginiams ir poilsiui Vila RA laukia jūsų!