Renginiams

Sodyba renginiams su nakvyne

100 kv. m salė su erdvia terasa yra  pritaikyta įvairių sričių mokymams, seminarams,  įmonių renginiams, stovykloms, paskaitoms, kursams. Vienu metu talpiname iki 50 žmonių.  Svečiai apgyvendinami jaukiuose kambariuose.


Sodybos teritorija puikiai pritaikyta renginiams

Mokymosi procesas yra pats produktyviausias tuomet, kai randama laiko ir maloniam bei naudingam poilsiui. Sodybos teritorija Jus tikrai džiugins.  Kiekvienas ras sau patinkančią pramogą: pradedant pasiplaukiojimu valtele ar vandens dviračiais, žvejyba  ežere, pliažo tinkliniu ant smėliuko, krepšiniu,  futbolu,  pasivažinėjimu dviračiais ir užbaigiant pirties  malonumais.


Sveikatingumo stovyklų, jogos stovyklų metu organizuojame sutrumpintus subalansuotos  mitybos kursus sodybos svečiams. Mityba turi ypatingą reikšmę mūsų fizinei bei dvasinei sveikatai, mūsų savijautai ir ilgaamžiškumui. Nuo ,,pirmo šaukšto” mityba lemia ir mūsų vaikų sveikatą.  Tik žinodami, kaip tinkamai maitintis, galėsime išlikti jaunais, sveikais ir visada būti geros nuotaikos.

Subalansuotos mitybos akademija ,,Pirmas šaukštas” visada maloniai nustebins Jus ne tik neįkainojamomis žiniomis bet ir skaniais, nesudėtingais patiekalais kasdieniam mūsų stalui.


Jūsų laisvalaikį taip pat praturins  mūsų organizuojama ekskursija į ekologinį avių bei ožkų ūkį, kuriame ne tik turėsite galimybę pažinti sūrių gamybos meno subtilybes, bet ir patys paragauti šių puikų gurmaniškų užkandžių.