Jūsų nuomonė mums labai svarbi!

 1. Justinas ir Anastasija

  Mielieji Rita ir Arūnai,

  Norėtume dar kartelį padėkoti už pačia gražiausią ir įsimintiniausią dieną Mūsų gyvenime. Be Jūsų nuostabios sodybos, Jūsų pagalbos, svetingumo bei idėjų viso to nebūtų. Kai pirmą kartą atvažiavome pas Jus, supratome, kad geresnės vietos mūsų šventei nėra ir nebus. AČIŪ už nuotaiką, svajonių išpildymą (valtis), patarimus tiesiog už viską. Tikimės, kad dar nekartą sugrįšime pas Jus. Visokeriopos Jums sėkmės darbuose ir veikloje kurią vykdote. Jūs NUOSTABŪS !!!! AČIŪ!
  Anastasija ir Justinas Jasiūnai

 2. Simona ir Karolis

  Tariame didelį AČIŪ Jums, Rita ir Arūnai, už pačią gražiausią šventę mūsų gyvenime :) Su Jūsų pagalbą viskas tapo tobula. Ačiū ir už malonias staigmenas, kurių buvo ne viena :) Tikimės, kad dar ne kartą grįšime pas Jus :)

 3. Aldis

  Bijām vasarā. Ļoti patika. Visiem. Ēkas ir nesen uzceltas, tāpēc viss vēl ir svaigs, nenolietots. Par cik teritorija ir liela, saimnieki var uzņemt gan lielākas, gan mazākas kompānijas. Vieta gan nav pavisam nomaļa, jo blakus ir ciems, taču tas netraucē. Un pats galvenais ­ saimniece gatavo vienkārši FANTASTISKI.

 4. Aušra ir Laurynas

  Norim paskyti patį didžiausią AČIŪ Ritai ir Arūnui už nuoširdžią pagalbą, už svetingumą, už šventės jaukumą. Jūs ir Vila­Ra tapo labai dalele mūsų taip ilgai svajotos ir kurtos šventės, kuri Jūsų dėka pranoko lūkesčius. Dar kartą ačiū, visokeriopos sėkmės Jums!

 5. Skaidrė

  Balandzio gale as su draugemis dalyvavome jogos, sveikos mitybos bei tailandietisko masazo pamoku uzsiemimuose. Na ka as galiu pasakyti, patiko labai, viskas buvo super­ kaip visada nerealus Ritos maistas, profesionalios ir labai geros Rasos jogos pamokos ir zinoma nepakartojama MIla, kuri visiems mums paliko nepamirstama ispudi, jos paskatos apie zvaigzdes ir musu gyvenima bei tailandietiskas masazas, tai buvo nerealu. Noreciau padekoti RItai, Rasai, Arunui uz puikiai praleista laika ir tikiuosi apsilankyti viloje RA dar ne viena karta.

 6. Valdas

  Šių metu,vasario 15­16­17d.d.teko dalyvauti jogos savaitgalyje­viloje RA.Trys dienos pralėkė kaip viena akimirka­paskaitos apie sveiko maisto gaminimą,sveiko maisto įtaką žmogaus fiziniam ir mentaliniam kūnui,jogos užsiėmimai,tylos meditacijos vaikštant,nuostabiom,Inturkės miestelio apylinkėm…Labai patyko sveikuoliškas maistas kuri gamino nuostabi šeimininkė Rita.Nors už lango buvo šalta,namu jaukumu ir šiluma rupinosi,niekada nepailstantis,šeimininkas Arūnas.Didelis AČIŪ Jiems abiems už suteiktą namų jaukumą ir šilumą…AČIŪ žavingai jogos mokytojai Rasai,kuri yra tikra jogos meistrė…Labai patiko pranešimas apie gintaro poveikį žmogaus organizmui,kuri vedė gintaro specialistai iš Vilniaus…Net pats paprasčiausias geriamasis vanduo,kuri geria šios apylinkės gyventojai,teikė begalinės sveikatos,TAI, tikra fantastika!!!! Aš,šioje viloje,lankiausi tik pirma kartą,bet,tai TA vieta į kurią norisi sugrišti kaip į nuosavus jaukius namus…

  Ačiū Jums,mielieji Rita ir Arūnai,už Jūsu šilumą,jaukumą,atsidavimą ir meilę savo reikalui ir

  saviems svečiams… Tikiuosi susitikti dar ne viena kartą…

  Iki… Pagarbiai,Valdas

 7. Vadimas ir Edita

  Buvome viloje RA pirma karta.Likome labai patenkinti praleistu savaitgaliu(jogos ir sveikos mitybos). Organizavimas profesionaliam lygyje. Stipri jogos mokytoja,naudingos paskaitos,skanus sveikas maistas, geri receptai ir svetingi seimininkai. Jau labai laukiame sekancio susitikimo.

 8. Milda

  Mieli Rita,Arūnai,ta šalta ir ilga žiema taip įgriso,kad nutarėm ir vėl suteikti džiaugsmo savo mintims,kūnui,sielai…Atvykus į Jūsų vilą,mūsų lūkesčiai buvo patenkinti daugiau nei tikėjomės…Joga,sveikas maistas,naujos žinios kaip išlikti stipriam ir sveikam,masažai,paskaitos….Viskas­puikiai!!!Ypač patiko inovacinis pranešimas apie gintaro dirbinių poveikį žmogaus organizmui…Aš šioje viloje viešiu jau kelintą kartą,o mano kolegė­ pirmą.Ji,kaip ir aš,liko sužavėta ir su nekantrumu laukiame kitų kartų…O kad grįšim čia dar ne kartą­neabejojame.Kuo geriausios kloties Jums,mieli Rita ir Arūnai. Pagarbiai-Milda,Jovita,Šiauliai