Jūsų nuomonė mums labai svarbi!

 1. Aliona

  Kuo puikiausi atsiliepimai , pasibuvimas su draugais buvo super :)


 2. Lina ir Arūnas su šeima

  Pats nuoširdžiausias AČIŪ Vilos RA šeimininkams Ritai ir Arūnui už šauniausias ir įsimintiniausias mūsų šeimos atostogas, kurių tikrai niekada nepamiršime ir būtinai dar sugrįšime!!!🤗🏖🎣 Jūsų gerumas, dosnumas bei nuoširdus, paprastas, šiltas bendravimas mums leido pasijusti lyg šimtą metų Jus pažinotume, lyg būtume šeimos nariai.💖 Nepriekaištingai išpuoselėta vilos aplinka, įstabaus grožio gamta ant Galuono ežero kranto, galimybė pasiplaukioti valtimi, pažvejoti, maudytis kiek širdis geidžia, žaisti tinklinį su vaikais – tai, ko reikia tikram poilsiui!🤗👌💯
  Rita ir Arūnai, AČIŪ už neįkainojamą dovaną, kurią mums įteikėte, už vaišes ir skanėstus, kuriais lepinote mus ir vaikus.💖 Nuoširdžiai linkime sėkmės ir sveikatos Jūsų kasdieniuose darbuose bei įkvėpimo ir naujų idėjų tiek renginių, švenčių organizavime, tiek skanių, sveikuoliškų šedevrų kūrime.🤗
  💖 Su meile, Lina, Arūnas, Dominykas, Danielius ir Gabija💖


 3. Aušra ir Eimantas

  Nuoširdus Ačiū visai Vila RA komandai už tai, kad padėjo įgyvendinti visus mūsų šventės norus ir vizijas. Už profesionalius ir nuoširdžius patarimus, už labai šiltą bendravimą ir pagalbą visos šventės metu ir jai ruošiantis. Ačiū už nepriekaištingą aptarnavimą, jaukų sutikimą, meilę svečiams ir puikų organizuotumą !


 4. Žiedų valdovas

  Va čia yra relax’o biuras, viskas apgalvota, šeimininkai auksiniai! Ko ten varyti į Maljorką, kai gali nuvažiuoti į Inturkę, išmesti laikrodžius ir mėgautis. Sutvarkyta aplinka, didelė valtis ir duodamos neskęstančios liemenės sukeliančios saugumo jausmą (kas labai patiko), galima pažvejoti, nesu žvejys, turbūt dėl to ir nepagavau nieko 😅 Ežeras didelis, pirtelė viskuo aprūpinta, prie ežero “treileris” su veikiančiu dušu. Teisingai išleisti pinigai tiesiog 💚


 5. Janina

  Patyriau tikrąjį poilsį, įgavau naujų jėgų bei pozityvios energijos. Nuostabus oras, graži gamta, ramybė, gera ir draugiška atmosfera. praktikos. Jaučiuosi puikiai! Esu rami, atsipalaidavusi, pilna džiugesio. Tikiuos dar apsilankysiu.
  Ačiū!!!


 6. Janina

  Kartais tiesiog būtina atitrūkti nuo kasdieninių rūpesčių, pakeisti aplinką ar pasilepinti
  Inturkė. Sodyba „VILA RA“ – poilsio oazė, kurioje pamiršau visus rūpesčius ir patyriau tikrąjį poilsį, įgavau naujų jėgų bei pozityvios energijos. Nuostabus oras, graži gamta, ramybė, nuostabus Gėluoto ežeras , gera ir draugiška atmosfera. https://vilara.lt/ Atvykau čia ne pirmą kartą ir, matomai, ne paskutinį.
  Sodybos šeimininkė – sveikos subalansuotos mitybos ekspertė Rita Šilenskienė. Jos organizuojamos stovyklos suteikia išskirtinę ramybę kiekvienam, norinčiam pabėgti nuo šurmulio ir skirti laiko sau. Mes ne tik valgėm sveikus subalansuotus patiekalus, bet turėjom galimybę dalyvauti jų gamyboje. Galėjom stebėti, kaip norint skaniai ir sveikai maitintis, visai nedaug sugaištama laiko prie puodų.
  Išklausėm Įdomios ir informatyvios Ritos paskaitos. Po kiekvienos temos ji mielai atsakė į visus iškilusius klausimus.
  Stovyklos programa apsiriboja ne tik mityba , labai daug dėmesio skiriama ir kokybiškam poilsiui.
  Šios stovyklos tema „Mano lengvas ir harmoningas kūnas“, todėl didelis dėmesys buvo skirtas mokymui, kaip nuraminti protą, kaip paleisti stresą, kaip surasti proto ir kūno harmoniją.
  Man, meditacijų skeptikei, buvo tikras atradimas Eglės Tamulevičiūtės, sveikatingumo sistemos ChiGong – Cigunas instruktorės, vedamos praktikos. Kaip gera jausti, kaip mūsų fizinis kūnas, energetinė sistema bei dvasinė būsena yra tarpusavyje susiję. … Ciguno praktika padėjo man pažinti vidinę jėgą ir pakeisti savo nuomonę apie meditaciją. Nuostabus pojūtis!
  Kita nuostabi meditacija – gongo muzika. … Tikras poilsis ir protui, ir kūnui, ir sielai.
  Įspūdingiausia buvo kūnu pajusti gongo garso vibracijas. Aš džiaugiuosi, kad patyriau nuostabų jausmą. Iš tiesų paskęsti garse, kad atrodo, aplink nieko nelieka – tik jis. iš karto pajutau, kaip maloniai veikia raminantis gongo dunksėjimas. Taip gera, malonumas pėdas kutena, rankos pirštais keliauja vibracijos. Ir staiga, tarsi iš miego pažadina intensyvėjantis garsas.

  Jaučiuosi puikiai! Esu rami, atsipalaidavusi, pilna džiugesio.
  Ačiū Ritai už galimybę atgauti jėgas ir dvasinę pusiausvyrą.


 7. Monika ir Mindaugas

  Didelis ir nuoširdus ačiū už tobula mūsų šventę! ❤
  Aplinka neįprasta, o vilos šeimininkai tie žmonės su kuriais tik ir norisi bendrauti!
  Rita ir Arūnai – jūs nuostabus! Tikiuosi dar ne karta pas jus apsilankyti!🙂🤗


 8. Monika ir Mindaugas

  Didelis ir nuoširdus ačiū už tobula mūsų šventę! ❤ Aplinka neįprasta, o vilos šeimininkai tie žmonės su kurias tik ir norisi bendrauti! Rita ir Arūnai – jūs nuostabus, labai tikiuosi pas jus dar ne karta apsilankyti 🤗


 9. Oksana ir Giedrius

  Labai dėkojame nuostabiems šios vila ra šeimininkams,už gerą poilsį,nuostabią gamtą,už viską ką mums suteikė viešnagės metu,nuoširdus ačiū.


 10. Agnė

  Viso kolektyvo vardu norėčiau padėkoti už puikią praleistą laiką Viloje Ra. Didelėje teritorijoje visi rado ką nuveikti: virė kovos tinklinio aikštelėje, ant pievutės žaidėme lauko žaidimus, erdvioje pavėsinėje ir terasoje sutilpo visi norintys pažaisti stalo žaidimus. Visur labai jauku, švaru, gražu. Aplinka išpuoselėta ir pritaikyta maloniam poilsiui. Per keletą dienų visi atsipūtėme nuo darbų ir grįžome puikiai pailsėję. Dėkojame už šiltą priėmimą ir linkime sėkmės darbuose!


 11. Gintė ir Karolis

  Žodžiais tiesiog neįmanoma perteikti jausmų, kurios jaučiame Ritai ir Arūnui.. Liksime dėkingi Jums visą savo gyvenimą! Jūsų pastangos, nuoširdus rūpestis, visakiariopa pagalba pavertė mūsų vestuvių šventę tiesiog tobula! Jausmas, kai sodybos šeimininkai rūpinasi švente taip, tarytum tai būtų jų pačių vaikų šventė yra nepamatuojamas. Rita ir Arūnai, Jus spinduliuojate meile ir atsidavimu tam, ką darote, esate nuostabi šeimos-bendradarbių komanda, puikus pavyzdys kiekvienam. Jūsų sodyboje viskas tiesiog švyti: kiekvienas augalas išpuosėlėtas, kiekviena kertėlė išvalyta, sukurtos erdvės kiekvieno svečio poreikiams: ramybei, meditacijai gamtoje, atostogoms su šeima, draugų kolegų šventėms, aktyvioms įvairiausioms veikloms ar tobuloms vestuvėms! Iki šiol mūsų vestuvių šventės svečiai atsiliepia apie sodybą kaip rojaus žemėje kampelį. Ačiū už tai, kad esate, ačiū, kad spinduliuojate tuo, kas esate, ačiū už nepakartojamas emocijas ir iki greito!


 12. Laura ir Edvardas Černauskai

  Dar kartą norim padėkoti nerealiems šeimininkams Ritai ir Arūnui už tai, kad mūsų šventę padarėte tikra ŠVENTE ne tik mums , bet ir mūsų draugams bei tėvams. Ačiū už puikią nuotaiką, už profesionalumą, viskas buvo tiesiog tobula. Sėkmės Jums ir iki sekančių susitikimų ;))


 13. Kristina Janukaitienė

  Rita ir Arūnai,

  Dėkui Jums už šiltą ir jaukų priėmimą, nuostabų maistą ir prasmingai praleistą laiką !


 14. Agnė ir Justas

  Pats didžiausias AČIŪ Ritai ir Arūnui už mūsų gražiausią ir linksmiausią gyvenimo šventę!!! Idealiausia vieta savo šventei. Vaizdai įspūdingi.
  Mes tikrai dar gryšime pas Jus!!! Esame patys laimingiausi jog pasirinkome šią vietą.


 15. Nelda

  Puikus Mokytojas Vadimas, geroji Tatjana, nuostabūs žmonės, jogos ir gyvenimo pamokos, maudynės gongo garse, lietuviška vasara su viską nuplaunančiu lietumi, žaibais ir vėl nušvitusia saule, Galuono ežeras, karšta pirtis, ypatingai skanus maistas – štai toks nepamirštamas jogos stovyklos savaitgalis Inturkėje viloje Ra pas puikius šeimininkus Ritą ir Arūną. Kiek nedaug ir kiek daug Žmogui reikia :) 2016 birželio 17-19 d.


 16. Kristina

  Puiki sodyba, skanus, kokybiškas, subalansuotas maistas. Svetingi šeimininkai, graži aplinka.
  Buvo gera pailsėti.


 17. Ieva ir Kęstutis

  Nepaprastai dėkojame už Jūsų svetingumą, nuoširdumą, kūrybiškumą, auksines rankas ir visą pagalbą prisidedant prie mūsų šventės. O jaukus laužas ir prasmingi žodžiai pranoko bet kokius mūsų lūkesčius. Ačiū Jums labai!


 18. Sonata ir Virgis

  Didelis dėkui, už nuostabią giminių susitikimo šventę. Jūsų sodybos atmosfera ir nuostabi aplinka mums visiems paliko didelį įspūdį. Dar kartą nuoširdus dėkui nuo mūsų visų.


 19. Sonata ir Virgis

  Padėka


 20. Agnė ir Mantas

  Be galo didelis dėkui už nuostabią šventę, puikią aplinką bei atmosferą. Sodybos šeiminikams dar didesnis ačiū už rūpestį, pagalbą ir idėjas, kad mūsų šventė būtų dar gražesnė. Progai pasitaikius tikrai sugrįšime į Vila Ra.


 21. Anonimas

  Ačiū šeimininkams Ritai ir Arūnui už nuostabią popietę Jūsų viloje. Jūs spinduliuojate gerumu. Tokių gražių vietų ir tokių svetingų šeimininkų turbūt niekur kitur nerasime. Ponia Rita, jūsų gaminamas maistas tiesiog nerealus, fantastiškai skanus. Jums nėra lygių.


 22. Rasa Savi

  Nuoširdžiai dėkoju už svetingumą ir be galo skanų sveiką maistą;) Išvažiavau galvodama, kad dar būtinai grįšiu;)


 23. Anastasija ir Justinas

  Mielieji Rita ir Arūnai, Norėtume dar kartelį padėkoti už pačia gražiausią ir įsimintiniausią dieną Mūsų gyvenime. Be Jūsų nuostabios sodybos, Jūsų pagalbos, svetingumo bei idėjų viso to nebūtų. Kai pirmą kartą atvažiavome pas Jus, supratome, kad geresnės vietos mūsų šventei nėra ir nebus. AČIŪ už nuotaiką, svajonių išpildymą (valtis), patarimus tiesiog už viską. Tikimės, kad dar nekartą sugrįšime pas Jus. Visokeriopos Jums sėkmės darbuose ir veikloje kurią vykdote. Jūs NUOSTABŪS !!!! AČIŪ! Anastasija ir Justinas Jasiūnai


 24. Gintaras ir Jurgita

  Sventeme cia savo vestuves… tiesiog puiki vieta… Likome labia patenkinti absoliuciai viskuo. Gamta pasakiska, labia rami vieta, didele teritorija. Aciu vilos seimininkei uz pagalba, uz patarimus uz silta priemima… Jei reiktu rinktis dar karta net neabejociau ir pasirinkciau sita sodyba dar karta.. Linkiu sekmes jums!!!


 25. Jogos studija Bidža

  Jau ne pirmus metus šioje sodyboje rengiame jogos stovyklas ir galime pasakyti tik tiek- sodyba tokia puiki, kad geresnės vietos net ieškoti nesinori. Kiekvieną kartą sugrįžę jaučiamės kaip namie, kiekvieną kartą važiuodami žinom, kad tikrai rasim tvarkingus ir švarius kambarius, nepaprastai gražią aplinką ir aišku, Jus mieli šeiminkai :) Mylim, bučiuojam ir iki pasimatymo dar tikrai ne kartą.


 26. Vilma ir Audrius

  Nerealiai puikiai praleidome laika :)
  cia viskas grazu ir miela…ir gamta…ir vila….ir maistas, ypač kibinai :)
  bet svarbiausia tai sklindantis geris nuo šeimininkų, kuris persiduoda svečiams.
  Sveikiname Jus Rita ir Arūnai su artėjančiomis Šv.Kalėdomis ir Naujaisiais metais !
  Norime palinkėti Jums sėkmės užsibrėžtuose siekiuose ir svajonėse :)!


 27. „Klovainių skala"

  Visiems rekomenduojam. Seimininkai puikus, vieta puiki, o apie sioje viloje gaminama maista gali buti kuriamos legendos.


 28. Milda,Pranas,Birute,Arvydas

  Mielieji,

  Prabego dar vienas mielas ir labai malonus laikas – vasaros atostogu laikas…

  Buvimas pas Jus ir kartu su Jumis-Svente visiems (manome…) Mums – taip pat….

  Kadangi buvome jau ne pirmakart,tai galetume dziugaut ir daug daug emociju islieti…Dekojame nuosirdziai Jums… Idomu tai, kad is Floridos atvykes musu anukas ivardijo sias atostogas kaip pacias geriausias..:) Ponios Ritos picos, arbata; irklavimas laiveliu, tinklinis, futbolas….,- uzimtumas 100% Nuostabu Gyventi!

  Bukite sveiki ir laimingi!! Manome, dar ne karta susitiksime…..
  Pagarbiai, Milda, Pranas, Birute, Arvydas


 29. Vigmantas ir Evelina

  Rita,esame eilini karta suzaveti jusu nuosirdumu ir svetingumu!Smagu,kad Lietuvoje nei viena kaimo turizmo sodyba negali jums prilygti slapciausiu jusu ginklu FANTASTINIO skonio Gurmanisku,Naminiu maistu kuri ruosiate Pati ponia Rita!!!!! su geriausiais linkejimais nuo BIG GANG MC LIETUVA ir RUSIJA


 30. Arvydas,Birute,Pranas,Milda

  Mielieji!

  Tos trys dienos Jusu funkcinio maisto seminare prabego kaip visas menuo-ilgai lauktas ir ispildes visus musu norus ir troskimus..Moletai su savo nepaperkamu groziu,Jusu vidinis spinduliavimas ir dvasine darna – ar gali buti kas nors nuostabiau?!!
  Esam laimingi ir praturteje budami kartu su Jumis…Tad dekojam ir lauksim kitu susitikimu…

  Bukit sveiki ir laimingi,ir toliau spinduliuokit ta dziaugsma aplinkiniams…

  Siauliai,2011-06-29


 31. Mareks, Roberts, Raimis, Uldis, Rihards

  Paldies Ritai un Arunam par lielisku iespēju pārnakšņot viņu fantastiskajā viesu mājā, kur šie saimnieki parūpējās par mums no A-Z. Pie tam Ritas gatavotie ēdieni -tas ir jāizmēģina katram. Noteikti atgriezīsimies pie Jums!!!! Lai veicas turpmāk!!!!!


 32. PI

  Rita ir Arunai, mes visada norim pas jus grizti:) kaip pas gimines i kaima. del to paties jaukumo, del silumos, del paprastumo ir nuosirdumo, del tinklinio, del ezero, del namines duonos. del jusu :) pasiilgstame.


 33. Lina ir Andrėjus

  Vila Ra paliko puikų įspūdį, tai šilumos, jaukumo, dėmesio svečiams pavyzdys. Akį traukianti aplinka, išpuoselėti kambariai, kurių kiekvienas turi savo dvasią, “veidą”. Komfortas puikiai suderintas su sodyboms būdingais etniniais elementais. Abi su dukra likom sužavėtos viešnage ten. Jau ne kartą sulaukiau dukrytės prašymo: “mamyte, grižtam pas Ritą… ten toks skanus maistas ir nuostabus baseinas” :-). Matyt prašymą anksčiau ar vėliau teks išpildyti :-) Kuo geriausios Jums kloties!!! Beja, Ritos kepama duona tiesiog fantastiška:)


 34. Jurgita Urbikaitė

  Graži gamta, jauki aplinka, nuoširdus bendravimas, be galo šiltas priėmimas, rūpestis – visa tai radau sodyboje “Vila RA” ir kai susipažinau su šios nuostabios ir svetingos sodybos šeimininkais. Buvau nuoširdžiai nustebinta jų draugiškumu, entuziazmu, gyvumu. Ačiū Ritai už šiltą bendravimą, už sukurtą jaukią namų atmosferą, už galimybę paragauti be galo skanaus, kokybiško, šviežio ir tuo pačiu sveiko maisto, atradau tiek daug įdomių, neragautų skonių, unikalių patiekalų, bet kas labiausiai nustebino – patiekalų paprastumas :). Viešnagė paliko gerą, neišdildoma įspūdį! Tai vieta, kur norisi sugrįžti. Sėkmės Jums!


 35. Rita

  Praleidome puikų savaitgalį Jūsų viloje! Didelis ačiū už Jūsų dėmesingumą ir rūpestį, už sukurtą ir vis tebekuriamą grožį, kur įdėta tiek daug širdies ir meilės bei neišpasakytai skanų maistą!!norisi sugrįžti pas Jus dar daug daug kartų!!!


 36. Danutė ir Jonas

  Mielieji, RITA, ARŪnai, sveikinam su meile ir išmone aukūrus savo svajonių vilą…Be abejo, ir Aušrytės su Mariumi indėlis labai svarus.Džiaugiamės kartu su Jumis ir linkime, kad visi, apsilankę pas Jus pajustų sielos atgaivą ir palimą.Nekantraujame pabuvoti VILOJE RA ir išmėginti visus jos malonumus…Kuo geriausios kloties, tęsiant svajonių įgyvendinimą. Pagarbiai – Danutė ir Jonas Kekiai


 37. Ieva ir Haroldas

  Savo nedideles vestuves atsventeme Viloje Ra si savaitgali ir likome daugiau nei suzaveti viskuo – nuo maisto iki aplinkos ir tt, bet apie viska is eiles…

  Planuodami ir organizuodami savo svente per atstuma (Londonas-Vilnius) patyreme tikrai nemazai streso ir susidureme su begale klausimu, neaiskumu ir pan. dalyku.
  Kai pradejome ieskoti idealios vietos musu sventei, rinkomes is nemazai vilu bei sodybu arciau ar toliau miesto, taciau vis kas nors netikdavo, kol musu teveliai neapsilanke Viloje Ra… :)
  Visu pirma, susisiekus su vilos seimininkais Rita ir Arunu buvome labai nustebinti ir pamaloninti ju aukstu aptarnavimo lygiu – kiekvienas mums kiles klausimas buvo atsakytas issamiai, kur reikia mums buvo pateikta pasiulymu, ideju. Sukalbamumas bei ju kantrumas tikrai labai palengvino viska.
  Mes vila aplankeme likus tik savaitei iki pacios sventes ir tuomet isitikinome, kad pasirinkome teisingai.
  Kambariai, kuriuose apsistojome, buvo paruosti nepriekaistingai, svara bei tvarka buvo vienas svarbiausiu kriteriju mums.
  Maistas taip pat buvo paruostas pagal auksciausius standartus.
  Pirtele taip pat buvo tiesiog super!

  Noretume dar karteli padekoti Ritai ir Arunui uz nuostabia vieta, kurioje galejome jaustis kaip namuose ir tuo paciu ne tik atsvesti savo viena svarbiausiu gyvenime svenciu, bet ir pailseti rojuje zemeje!

  Geriausios kloties jums ir tikimes dar susitikti netolimoje ateityje!!!

  Ieva ir Haris


 38. Skaidrė

  Dalyvavome vasario men. Jogos stovykloje. Puikiai, idomiai, labai naudingai praleidome laika. Patiko jogos uzsiemimai, kuriuos vede Rasa, idomios ir naudingos Ritos paskaitos apie sveika mityba, maisto ruosimas ir patiekalu parinkimas buvo super. Ramus, sveikas, jaukus ir siltas savaitgalis. Aciu RItai ir Arunui


 39. Milda

  Mieli Rita,Arūnai,ta šalta ir ilga žiema taip įgriso,kad nutarėm ir vėl suteikti džiaugsmo savo mintims,kūnui,sielai…Atvykus į Jūsų vilą,mūsų lūkesčiai buvo patenkinti daugiau nei tikėjomės…Joga,sveikas maistas,naujos žinios kaip išlikti stipriam ir sveikam,masažai,paskaitos….Viskas­puikiai!!!Ypač patiko inovacinis pranešimas apie gintaro dirbinių poveikį žmogaus organizmui…Aš šioje viloje viešiu jau kelintą kartą,o mano kolegė­ pirmą.Ji,kaip ir aš,liko sužavėta ir su nekantrumu laukiame kitų kartų…O kad grįšim čia dar ne kartą­neabejojame.Kuo geriausios kloties Jums,mieli Rita ir Arūnai. Pagarbiai-Milda,Jovita,Šiauliai


 40. Vadimas ir Edita

  Buvome viloje RA pirma karta.Likome labai patenkinti praleistu savaitgaliu(jogos ir sveikos mitybos). Organizavimas profesionaliam lygyje. Stipri jogos mokytoja,naudingos paskaitos,skanus sveikas maistas, geri receptai ir svetingi seimininkai. Jau labai laukiame sekancio susitikimo.


 41. Valdas

  Šių metu,vasario 15­16­17d.d.teko dalyvauti jogos savaitgalyje­viloje RA.Trys dienos pralėkė kaip viena akimirka­paskaitos apie sveiko maisto gaminimą,sveiko maisto įtaką žmogaus fiziniam ir mentaliniam kūnui,jogos užsiėmimai,tylos meditacijos vaikštant,nuostabiom,Inturkės miestelio apylinkėm…Labai patyko sveikuoliškas maistas kuri gamino nuostabi šeimininkė Rita.Nors už lango buvo šalta,namu jaukumu ir šiluma rupinosi,niekada nepailstantis,šeimininkas Arūnas.Didelis AČIŪ Jiems abiems už suteiktą namų jaukumą ir šilumą…AČIŪ žavingai jogos mokytojai Rasai,kuri yra tikra jogos meistrė…Labai patiko pranešimas apie gintaro poveikį žmogaus organizmui,kuri vedė gintaro specialistai iš Vilniaus…Net pats paprasčiausias geriamasis vanduo,kuri geria šios apylinkės gyventojai,teikė begalinės sveikatos,TAI, tikra fantastika!!!! Aš,šioje viloje,lankiausi tik pirma kartą,bet,tai TA vieta į kurią norisi sugrišti kaip į nuosavus jaukius namus…

  Ačiū Jums,mielieji Rita ir Arūnai,už Jūsu šilumą,jaukumą,atsidavimą ir meilę savo reikalui ir

  saviems svečiams… Tikiuosi susitikti dar ne viena kartą…

  Iki… Pagarbiai,Valdas


 42. Skaidrė

  Balandzio gale as su draugemis dalyvavome jogos, sveikos mitybos bei tailandietisko masazo pamoku uzsiemimuose. Na ka as galiu pasakyti, patiko labai, viskas buvo super­ kaip visada nerealus Ritos maistas, profesionalios ir labai geros Rasos jogos pamokos ir zinoma nepakartojama MIla, kuri visiems mums paliko nepamirstama ispudi, jos paskatos apie zvaigzdes ir musu gyvenima bei tailandietiskas masazas, tai buvo nerealu. Noreciau padekoti RItai, Rasai, Arunui uz puikiai praleista laika ir tikiuosi apsilankyti viloje RA dar ne viena karta.


 43. Aušra ir Laurynas

  Norim paskyti patį didžiausią AČIŪ Ritai ir Arūnui už nuoširdžią pagalbą, už svetingumą, už šventės jaukumą. Jūs ir Vila­Ra tapo labai dalele mūsų taip ilgai svajotos ir kurtos šventės, kuri Jūsų dėka pranoko lūkesčius. Dar kartą ačiū, visokeriopos sėkmės Jums!


 44. Aldis

  Bijām vasarā. Ļoti patika. Visiem. Ēkas ir nesen uzceltas, tāpēc viss vēl ir svaigs, nenolietots. Par cik teritorija ir liela, saimnieki var uzņemt gan lielākas, gan mazākas kompānijas. Vieta gan nav pavisam nomaļa, jo blakus ir ciems, taču tas netraucē. Un pats galvenais ­ saimniece gatavo vienkārši FANTASTISKI.


 45. Simona ir Karolis

  Tariame didelį AČIŪ Jums, Rita ir Arūnai, už pačią gražiausią šventę mūsų gyvenime :) Su Jūsų pagalbą viskas tapo tobula. Ačiū ir už malonias staigmenas, kurių buvo ne viena :) Tikimės, kad dar ne kartą grįšime pas Jus :)


 46. Justinas ir Anastasija

  Mielieji Rita ir Arūnai,

  Norėtume dar kartelį padėkoti už pačia gražiausią ir įsimintiniausią dieną Mūsų gyvenime. Be Jūsų nuostabios sodybos, Jūsų pagalbos, svetingumo bei idėjų viso to nebūtų. Kai pirmą kartą atvažiavome pas Jus, supratome, kad geresnės vietos mūsų šventei nėra ir nebus. AČIŪ už nuotaiką, svajonių išpildymą (valtis), patarimus tiesiog už viską. Tikimės, kad dar nekartą sugrįšime pas Jus. Visokeriopos Jums sėkmės darbuose ir veikloje kurią vykdote. Jūs NUOSTABŪS !!!! AČIŪ!
  Anastasija ir Justinas Jasiūnai