Vestuvės Viloje RA

Vestuvės Viloje RA – tai Jūsų sėkmingo gyvenimo pradžia


Vestuvės – vienas svarbiausių ir įsimintiniausių gyvenimo įvykių, todėl jam būtina tinkamai pasiruošti. Šventės vieta – vienas svarbiausių elementų. Ieškote tobulos vietos savo vestuvėms, kad būtų gera jaukioje aplinkoje ištarti priesaikos žodžius ir tuo pačiu užtektų vietos  trankiems šokiams? Pageidaujate vietos, kur būtumėte sutinkami lyg seni draugai, o apie visas šventines detales būtų pagalvota iš anksto?  Tokiu atveju jau žinote, ką rinktis – mūsų sodyba taps tobulu pasirinkimu Jūsų šventei.


Džiaugiamės, kad mūsų sodyboje žaismingai ir jaukiai  savo širdis sujungė jau ne viena nuostabi pora. Jei dar neapsisprendėte, kur švęsti vestuves, atvykite pas mus ir abejonės išsisklaidys. Nuoširdūs patarimai, originalūs sprendimai, patirtis ir nuostabaus grožio aplinka –  viskas sukurta Jums.


Tuoktuvių ceremonija ant ežero kranto, romantiškas pasiplaukiojimas valtele, iškilmingos akimirkos prie aukuro, profesionali jaunavedžių fotosesija gamtos apsuptyje, pasivaikščiojimai po vaizdingą aplinką, į dangų leidžiami ryškiaspalviai fejerverkai, gardūs ir originalūs patiekalai… Visa tai papuoš Jūsų šventę.


Džiaugiamės, galėdami su Jumis pasidalinti mūsų svečių atsiliepimais!