Vestuvės Viloje RA

Vestuvės viloje RA – tai Jūsų pasakiško gyvenimo pradžia


Vestuvės – vienas svarbiausių ir įsimintiniausių gyvenimo įvykių, todėl jam būtina tinkamai pasiruošti. Šventės vieta – vienas svarbiausių elementų. Ieškote tobulos vietos savo šventei, kuri tuo pat metu būtų jauki, kad būtų gera ištarti priesaikos žodžius, tačiau ir erdvi, kad galėtumėte surengti trankius šokius? Pageidaujate vietos, kur būtumėte sutinkami lyg seni draugai, o apie visas šventines detales pagalvota iš anksto? Tokiu atveju jau žinote, ką rinktis – mūsų sodyba taps tobulu pasirinkimu Jūsų šventei.


Džiaugiamės, kad mūsų sodyboje žaismingai ir jaukiai, įsimylėjusiai ir pagarbiai savo širdis sujungė jau ne viena nuostabi pora. Jei dar neapsisprendėte, kur švęsti svarbiausią savo šventę, atvykite pas mus ir abejonės išsisklaidys. Nuoširdūs patarimai, dekoratyvūs sprendimai, patirtis ir nuostabaus grožio aplinka –  viskas sukurta Jums.


Tuoktuvių ceremonija ant ežero kranto, romantiškas pasiplaukiojimas valtele, iškilmingos akimirkos prie aukuro, profesionali jaunavedžių fotosesija gamtos apsuptyje, pasivaikščiojimai po vaizdingą aplinką, į dangų leidžiami ryškiaspalviai fejerverkai, gardžiomis vaišėmis nukrautas stalas, personifikuotos dovanėlės svečiams… Tai – dar keletas akcentų, kurie papuoš Jūsų šventę.


Džiaugiamės, galėdami su Jumis pasidalinti mūsų svečių atsiliepimais!